22 Eylül 2023
Gündem

VİDEO HABER-TANJU ÖZCAN ÇOK SİNİRLENDİ

Bolu belediye başkanı Tanju Özcan Bolu'nun sesi gazetesi imtiyaz sahibi Kamuran Alagözoğlu'nu çok sert bir dille eleştirdi.

12 Ağustos 2020

Bolu belediye başkanı Tanju Özcan belediye meclis toplantısında, daha önce belediye çalışanlara hakkında haber yapan ve bugün de eşi Meral Özcan hakkında haber yapan Bolu'nun sesi gazetesi imtiyaz sahibi Kamuran Alagözoğlu'nu sert sözler ile hedef aldı.

Bolu belediye meclis toplantısının dilek temenniler bölümünde  gündeme taşıyan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan şu sözlere yer verdi;
 

“Arkadaşlar artık Bolu’da gazeteciyim deyip karalama haberler yapmak birileri için moda olmaya başladı. Ama bunun normal bir şey olmadığını hatırlatmak istiyorum. Bugün bana yarın size öbür gün başkasına. Artık yalan haberden çıkıp, çirkin ithamlarla haber yapan insanlara gıyabında bile gazeteci demeyin.  Şu haberi (Bolu Belediyesi’nde grup seks skandalı) gösterdim, böyle bir haber olabilir mi? Suç duyurusunda bulunduk, dava açtık. Ben bu işin peşini bırakmayacağım, bu kadar insanı zan altında bırakmaya hakkı var mı? İlimizdeki tüm siyasi partiler şu habere tepki göstermedi. Bugün belediye çalışanlarına yapıldı yarın sizlerden, aile fertlerinizin birine de yapılabilir. Bu işin vebaline ortak olmayalım, bu tür insanlara tepkimizi koyalım.
 

Malum şahsın bugün bakın yeterince tepki görmemiş olacak ki bugün de eşimi haber yapmış, fotoğrafını koyarak. Benim eşim bugün belediyeye beni ziyarete geldi çıkarken de aşağıdaki çalışmalara bakmış ve alçakça fotoğrafını çekip son derece nahoş bir şekilde haber yapmış. İşin sonu nerelere gidiyor bak! Bu bugün benim başıma geliyor, içinden gülen, mutlu olan vardır ama yarın bir gün bu tip çukur adamlar sizlerle ilgili başka haberler de yapabilir.

Şu haberle ilgili belediye çalışanlarımızdan kast ettiği kimler varsa benim yaptığım gibi suç duyurusunda bulunsunlar. Kimsenin kimseye böyle kuru iftiralarda bulunmaya hakkı yok. Varsa bilgi, belge ortaya koyarsın.
 


Niye böyle yaptığını merak ettim ve buldum:  Bu zat’ın değişik kalemlerde 30 bin lirayı aşkın borcu var Bolu Belediyesi’ne. Ve Bolu Belediyesi yüzlerce kişiye yaptığı uygulamayı yapmış ve parasını tahsil edebilmek için yasal yollara başvurmuş. Benim haberim bile yok. Ben bunda ne yapabilirim? Bu vatandaşın borcunu silme gibi bir yetkim var mı benim? Böyle şantaj yaparak borçlarını mı sildirecek? Olabilir mi? Kamuran bey emlak vergisini ödeyecek, bir başka Kamuran hiçbir şey ödemek istemeyecek.  Böyle bir şey olabilir mi? Lütfen bu tür karalamalara kayıtsız kalamayın. Belediyenin çalışanları hepimizin çalışanı, böyle karalamayı hak etmiyorlar. Bu tür olaylarda belediye meclis üyelerimizin, siyasi partilerimizin gerekli tepkilerini ortaya koymamaları da bu tür insanları maalesef cesaretlendiriyor.” 
 

2 yorum yapılmış

  • gerek yok13 Ağustos 2020 - 11:17
    bir aillerri siyate karıştırmadık oğlu kendi şu an eşi çok merak ediyorum eşiniz konu oldğunda böyle sakince mi konuşacaksınız sizlerki yolda laf atsa yola yapıştıran insanlar bir annenin haberi yapılıyor kınamak yerine umarım ilerde çoçuklarınız bunları görüp utanmaz
    %100   (Toplam 1 oy kullanıldı.)
  • yeşim keser 14 Ağustos 2020 - 04:50
    Muhmut alan nasil bir adam ben belediye calisinim. Muhmut alan allah belanın verseni terbiye siz

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.