1 Temmuz 2022
Gündem

AS-YA BÜYÜYOR BOLU KAZANIYOR

Bolu'da 2013 yılında kurulan tekstil fabrikası hızla büyümeye devam ediyor.

15 Kasım 2016

 

Bolu'da Nisan 2013 yılında kurulan AS-YA tekstil fabrikası her geçen gün büyümeye devam ediyor.2 ortak olarak  açılan fabrikanın sahipleri olan Ömer CİLVEZ ve Yener BİNÇE ile Bolu şehrine kazandırılan bu sektör hakkında bilgiler aldık.

 

ÖZEL HABER:METİN AKGÜL
 

AS-YA tekstil ortaklarından Yener bey sitemize açıklamalarda bulundu.


''Fabrikamızda yaklaşık 45 kişi çalışmaktadır.Personellerimiz maaşlarını zamanında almaktadırlar.Fabrikamızda ki çalışmalarımızı personellerimizle beraber bir aile ortamı içerisinde sürdürmekteyiz.
Bazen kalifiyeli yani bu işlerde tecrübeli  personel bulmakta zorluk çeksekte mevcut çalışan personellerimiz ile birlikte işlerin üstesinden gelmeye çalışıyoruz.

 

İHRAÇ FAZLASI ÜNLÜ MARKALARI UYGUN FİYAT'TAN SATIYORUZ   

İhraç fazlası,marka ürünleri BOTEKS satış mağazamızdan çok uygun fiyata satın alabilirsiniz.Mağazamızı Anıtpark  karşısı,Osmanlı Cafe yanına açtık.Mağazamız yeni açıldı.Dünyaca ünlü marka ürünlerin uygun fiyattan satıldığını duyan mağazamıza gelmeye başladı.Halkımızın bu ilgisinden şuan için çok memnunuz.Önümüzdeki günlerde açılış yapmayı düşünüyoruz.Açılış yaptığımızda bu ilginin daha da artmasını bekliyoruz. 
 

HEDEFİMİZ BÜYÜK

Şuan yeni projelerimiz var.Amacımız 2017 yılında kendi markamızı üretip,Bolu'ya kaliteyi ucuza sunmak.Bunun için çalışmalarımız devam ediyor.ALLAH nasip ederse,Bolu'da hedefimiz de çok büyük.Yeni makinalarımız gelecek.Yeni makinalarımız  geldiğinde,kişiye özel baskılı tişörtler çıkartacağız.Bu doğum günü,evlilik yıldönümünüz,doğa manzaraları  yada fotoğraflarınız olabilir.Her türlü resim yada fotoğraflarınızı tişörtlere basacağız.Bu proje çok yakında Bolumuzda hizmete girecek.
 

MAĞAZAMIZA ÇAYIMIZI İÇMEYE GELSİNLER 

Bolu halkından isteğim BOTEKS satış mağazamızı gezip dolaşsınlar.Alış veriş yapmasalar dahi bir çayımızı içmeye gelsinler.Bizim için dostluklar paradan daha değerlidir.Mağazamızı gezdiklerinde marka ürünleri uygun fiyata aldıklarında inanın başka mağazalara boşu boşuna gitmeyeceklerdir.Bolu halkını çok seviyoruz ve selamlarımızı iletiyoruz''diyerek sözlerine sonlandırdı. 
 

 

  


    

  


 


    


               

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.