5 Aralık 2020
Gündem

YAĞIN, YENİDEN ADAY

............................................

YAĞIN, YENİDEN ADAY
11 Eylül 2020

Ak Parti Mudurnu ilçe başkanı Hüseyin Yağın Cumartesi günü Mudurnu Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirilecek olan 7. Olağan ilçe kongresine tüm Mudurnu’luları davet ederek göreve yeniden talipli olduğunu belirtti.

Yağın yaptığı açıklamada şunları kaydetti;

12 Eylül 2020 Cumartesi günü Saat 11.00'da Belediye Düğün Salonunda gerçekleştireceğimiz, Demokrasi Şölenimiz olan ve bayram havasında geçirdiğimiz, birlik ve beraberliğimizin simgesi olan 7. Olağan İlçe Kongremize bütün gönüldaşlarımızı davet ediyorum.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın olurlarıyla, Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan KANDEMİR, Milletvekillerimiz Fehmi KÜPÇÜ, Arzu AYDIN ve İl başkanımız Nurettin DOĞANAY'ın destekleriyle 02 Ocak 2019 tarihinde göreve başlayıp, yaklaşık 2 yıldır görev yapmaktayım.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın deyimiyle "Yenilenme ve Tazelenme" olarak gördüğümüz, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize emin adımlarla varabilmek adına önümüzdeki yeni dönemde de göreve her zamanki gibi  hazır ve talibim.

Bu vesile ile kıymetli delegelerimizin kongremize teşriflerini bekler, herkese saygılar sunarım.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.