7 Aralık 2021
Gündem

ŞEVVAL SAM'IN FOTOĞRAFINI SÖKENLERE ÖZCAN ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 20 yıldır fotoğrafını cüzdanında taşıdığını söylediği Şevval Sam’ın adını verdiği parktaki ünlü sanatçının fotoğrafının sökülmesine ateş püskürdü. Özcan, “Onu yapan çok büyük bir düşman kazandı. Yapanı bir yakalarsam” dedi.

ŞEVVAL SAM'IN FOTOĞRAFINI SÖKENLERE ÖZCAN ATEŞ PÜSKÜRDÜ
8 Ekim 2021

Bolu Belediyesi tarafından Çıkınlar Mahallesinde yapılan parka ünlü sanatçı Şevval Sam’ın adı verildi. Park, ünlü sanatçının katıldığı törenle açıldı. Şevval Sam’ın parkın girişinde bulunan fotoğrafı kimliği belirsiz kişiler tarafından söküldü. Başkan Özcan, 20 yıldır fotoğrafını cüzdanında taşıdığını söylediği Şevval Sam’ın fotoğrafının sökülmesine belediye meclis toplantısında yaptığı konuşmada sert tepki gösterdi.

Başkan Özcan, ünlü sanatçının fotoğrafının sökülmesine ilişkin olarak, “Şevval Sam'ın resmini o parktan kim çalmışsa iki elim yakasında olsun. İsmini verdiğimiz parktan kadının resmini sökmüşler. Ayıptır yahu. Onu yapan çok büyük bir düşman kazandı. Yapanı bir yakalarsam...  Eğer bunu çevremden biri yapmışsa onu çevremde tutarsam adam değilim. O resmi oradan kaldıran terbiyesizdir.  Bunu bizden biri yaptı ise de kahrolurum." diye konuştu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.