7 Aralık 2021
Gündem

BİLARDOCULAR İL MÜDÜRÜNE İSYAN ETTİ

Son dönemde yaptıkları etkinlikler ve sosyal faaliyetlerle Bolu halkının da takdirini alan bilardocular bu sefer isyan etti. Bolu Bilardo İl temsilcisi Ömer uçar sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamayla isyanını böyle dile getirdi.

BİLARDOCULAR İL MÜDÜRÜNE İSYAN ETTİ
9 Ekim 2021

Son dönemde yaptıkları etkinlikler ve sosyal faaliyetlerle Bolu halkının da takdirini alan bilardocular bu sefer isyan etti.Bolu Bilardo İl temsilcisi Ömer uçar sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamayla isyanını böyle dile getirdi.

Uçar, “Bolu Bilardo İl Temsilciliği olarak uzun süredir tesisleşme konusundaki mücadelelerimiz ne yazık ki Bilardo sporuna 150 metrakarelik bir yer ayıramayacak kadar pasif olan Gençlik ve Spor İl Müdürü Şerafettin Çilkara’dan kaynaklı bir adım ileri gidemedi. Bilardo bir spor branşıdır, her spor branşının bir tesisi olduğu gibi bilardo branşınında bir tesisi olmak zorundadır. 

Bolu’da, 50’ye yakın lisanslı bilardo sporcusunun antrenman yapabileceği, bilardo sporunu ileriki nesillere taşıyabileceği bir tesisin temin edilemiyor olması şehrimizin spor yöneticileri açısından büyük bir ayıptır. Türkiye Şampiyonalarına giden ve şehrimizin adını duyuran bilardo sporcularımıza yer tahsis edilememesini büyük bir üzüntüyle karşılıyoruz.

Bolu Bilardo İl Temsilciliği olarak gönül verdiğimiz bilardo sporuna tesis kazandırmak için tüm engellemelere rağmen mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.