28 Ocak 2022
Gündem

HIGHWAY'DE İNDİRİM GÜNLERİ BAŞLADI

Bolu’da, Avrupa’nın en büyük otoyol üzeri alışveriş ve yaşam merkezi Highway Outlet, yılın 365 günü avantajlı fiyatlarla sunduğu alışveriş keyfini, düzenleyeceği İndirim Panayırında ekstra indirim fırsatlarıyla müşterileriyle buluşturacak.

HIGHWAY'DE İNDİRİM GÜNLERİ BAŞLADI
1 Kasım 2021

Bolu’da, TEM Otoyolu üzerinde bulunan ve Avrupa’nın en büyük otoyol alışveriş merkezi olan Highway AVM’de dünyaca ünlü ürünlerin ekstra indirimli ürünleri kurulacak olan İndirim Panayırı’nda satışa sunulacak. 1 Kasım’da başlayan ve bir ay boyunca devam edecek olan İndirim Panayırı’nda mağazaların önüne kurulu bulunan dev indirim çadırlarında, ünlü markalar en seçkin ürünlerini Outlet fiyatlarının da altında ekstra indirim fırsatları ile müşterilerle buluşturacak.

İndirim Panayırı ile outlet alışveriş keyfini yüzde 70’e varan ekstra indirimlerle müşteriler için daha cazip hale getirecek olan Highway Outlet, giyimden teknoloji ürünlerine, ayakkabıdan çantaya, kozmetikten aksesuara ve ev tekstilinden ev dekorasyonuna tüm kategorilerde indirim üstüne indirim fırsatları ile ziyaretçilerinin yüzünü güldürecek.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.