25 Mayıs 2022
Gündem

BAŞKALARININ SESLERİNİ DİLLENDİRİYORLAR

Boluspor hocası Reha Erginer maç sonunda kendisini, yönetimi ve oyuncuları protesto eden taraftara isyan etti.

BAŞKALARININ SESLERİNİ DİLLENDİRİYORLAR
18 Aralık 2021

Boluspor Teknik Direktörü Reha Erginer, maç değerlendirmesi yapmadığı basın toplantısında kendisini ve yönetimi istifaya çağıran taraftara tepki gösterdi. 

Erginer, “Öncelikle Ankaragücü’nü aldığı galibiyetten dolayı tebrik ediyorum. Biz bu maça çıkarken son 8 haftada sadece Erzurum’da kaybettik. Son 4 maçta mağlubiyetimiz yok. Eyüpspor ve Ümraniyespor’u yendik. Samsunspor’la berabere kaldık. Bunların üzerine bu maça çıktık. Maçın daha 20’inci dakikasında oyuncularımız protesto edilmeye başlandı. Sonra ben protesto edildim. Arkasından yönetimimiz protesto edildi. Benim için bunlar maçın önüne geçiyor. Maçlar kazanılır, kaybedilir. Biz kendi özeleştirimizi doğru bir şekilde yapacağız ama bugünkü olan olaylar bence Bolu’da neden başarının gelmediğinin çok güzel bir resmi. Bunlar belki benim sorunum değil. Bunları dile de getirmeyebilirim ama dile getirmek de lazım. 15 sene profesyonel futbol oynadım. 20 senelik antrenör ve teknik direktörlük kariyerim var. İlk defa böyle birşey görüyorum. Buraya gelip bağıran kişilerin geliş amaçları başka. Başkalarının seslerini burada seslendiriyorlar. Takıma büyük zarar veriyorlar. Böyle taraftarlık olmaz. Ne bizle beraber yaşıyorlar ne de bizle beraber hissediyorlar. Demek ki amaçları buraya gelip takımı eleştirmek. Yönetimi eleştirmek. Amaçları üzüm yemek değil bağcıyı dövmek” dedi.

“Herhalde amaçlar başka”

Kendisine yönelik istifa çağrılarına da cevap veren Erginer, “Ben teknik direktör olarak görevden ne zaman ayrılacağımı çok iyi biliyorum. Onlar istedi diye görevden ayrılmam. Yönetimin de böyle birşey yapacağını düşünmüyorum. Yönetim de çok büyük işler yapıyor. Ama bunların hiçbiri görünmüyor. Herhalde amaçlar başka. Burada maçı konuşmak isterdim ama bunlar maçtan çok daha önemli şeyler. Maçın da önüne geçtiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.