25 Mayıs 2022
Gündem

ÖZCAN'DAN AYDIN'A KLİPLİ TEPKİ

Belediye Başkanı Tanju Özcan, milletvekili Arzu Aydın için "Allah seni biz Bolululara bir daha Milletvekili olarak görmeyi nasip etmesin" dedi ve bu klibi paylaştı.

17 Nisan 2022

Başkan Tanju Özcan'ın seçim vaadlerinden biri olan Hisar Tepesindeki projeyi çok istemesine rağmen çalışmalar için gerekli izini alamamış akebinde de geçtiğimiz günlerde Bolu Milletvekili Arzu Aydın ile Bolu'ya gelen Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz stadion kalıntılarının olduğu bölgede kazı çalışması yapılarak açık hava müzesi haline getirileceğini duyurmuştu.

Başkan Özcan bilindiği üzere bu projeyi milletvekili Arzu Aydın'ın engellediğini sık sık dile getirerek kendisine engel olduğunu dile getirmişti. Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz'un açıklamalarından sonra stadion kalıntıları önündeki reklam panoları kaldırılsa da henüz bir kazı çalışması başlamadı.

Yaşanan bu gelişmelerden sonra Başkan Özcan, "Allah seni biz Bolululara bir daha Milletvekili olarak görmeyi nasip etmesin" diyerek hazırlattığı klibi sosyal medya hesaplarından başladı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.