25 Mayıs 2022
Gündem

MEZARLIK MESELESİ ÇÖZÜLDÜ

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Çakmaklar mezarlığında yapılan yol açma çalışmaları kapsamında mahalle muhtarı İsmail Candan ile makamında görüştüğünü açıklayarak, “Muhtar Candan’ın nezaretinde bölgeye giden ilgili personellerin yaptıkları detaylı inceleme sonucunda, yolun açılmasında herhangi bir sorun olmadığı konusunda mutabık kalınmıştır” dedi.

MEZARLIK MESELESİ ÇÖZÜLDÜ
12 Mayıs 2022

Bolu Belediyesi ile mahalle halkını karşı karşıya getiren Çakmaklar Mezarlığındaki yol açma çalışmaları ile ilgili yaşanan kriz sona erdi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, belediye ekiplerinin çalışmalarına sert tepki gösteren Çakmaklar Mahallesi Muhtarı İsmail Candan ile makamında görüştü. Başkan  Özcan görüşmenin ardından Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine yolun geçeceği güzergahta detaylı inceleme yapılması talimatı verdi. Yapılan incelemenin ardından yolun açılması konusunda karar alındı.

Yaşanan olaylarla ilgili açıklama yapan Başkan Özcan, “Muhtar Candan’ın nezaretinde bölgeye giden ilgili personellerin yaptıkları detaylı inceleme sonucunda, yolun açılmasında herhangi bir sorun olmadığı konusunda mutabık kalınmıştır. Çakmaklar Mahallesi Muhtarı İsmail Candan arasında yapılan ikinci görüşme neticesinde güzergâhta yol çalışması yeniden başlatılmıştır. Bölgedeki trafiği ve ulaşımı kolaylaştıracak bu kritik yolun, şimdiden Çakmaklar Mahallesi’ne ve Bolu’ya hayırlı uğurlu olmasını dileriz. Son olarak bu olaydan siyasi rant devşirmeye çalışanları da kınıyor, ‘yazıklar olsun’ diyor ve kamuoyunun takdirine bırakıyoruz” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.