26 Eylül 2022
Gündem

AİLELER İSYAN ETTİ

Bolu'da zehirlenme vakalarının yaşandığı Yuva köyünde zehirlenen ve Ankara'da tedavi gören çocukların aileleri sosyal medya hesaplarından isyan etti.

AİLELER İSYAN ETTİ
8 Ağustos 2022

Bolu'da zehirlenme vakalarının yaşandığı Yuva köyünde zehirlenen ve Ankara'da tedavi gören çocukların aileleri sosyal medya hesaplarından isyan etti. Yeni vakaların olduğunu söyleyen ve zehirlenmelerin sebebini öğrenmek istediklerini belirten aileler yetkililere seslendi.

Aileler sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımlarda şu ifadeleri kullandı:

"Nasıl bir girdabın içine düştük yaradanım. Daha yaralarımız sarılmadan, daha ne olacağımız ve sonrasında da ne etkilerle karşılaşacağımız belli değilken yine yeni vakalar var ama kimsede ses seda yok. Sonucunun ne olduğunu, sebebi ne olduğunu bilememek de biz hasta yakınlarını çok yaralamaktadır. Evlatlarımızın, yakınlarımızın çektiği acıları kimse yaşamak istemez. EYYYYY yetkililer bu durumda her ne var ise kişi yada kişiler midir, doğa kaynaklı mıdır, ihmalkarlık mıdır bir an önce bizi aydınlatın. UYUMAYIN kim üstüne ne düşüyorsa yapsın. Yeni vakaların çıkması kafanızda hiç mi soru uyandırmıyor. Bir anne olarak sesleniyorum, mantıklı, aklımıza sığacak sonuçlar verin. Bizlerin canları yandı başkalarının canı yanmasın. Her yeni vaka duyduğumda aynı acıları, çocuğumun feryatları kulaklarımda çınlıyor. Biran önce netice SON istiyoruz...UNUTULMAYACAK BİLESİNİZ…"

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.