26 Eylül 2022
Gündem

ALAN'DAN KÜÇÜK ÇOCUK İÇİN YARDIM ÇAĞRISI

Köroğlu Gençlik Teşkilatı Başkanı Mahmut Alan, Ankara'da tedavi gören ve 1 böbreğini kaybeden çocuğun ailesi için yardım çağrısında bulundu.

ALAN'DAN KÜÇÜK ÇOCUK İÇİN YARDIM ÇAĞRISI
1 Eylül 2022

Bolu'da yaşayan ve 1.5 yaşındaki çocuklarının tedavisi için Ankara'da bulunan bir ailenin maddi zorluklar yaşaması üzerine Köroğlu Gençlik Teşkilatı Başkanı Mahmut Alan yardım çağrısında bulundu.

Alan, "Bugün bana bir bebeğin Ailesi ulaştı. Aile çok zor durumda. Bir buçuk yaşındaki çocuklarının bir böbreği İflas etmiş diğer böbreği de iflas etmek üzere. Hem annenin Hem babanın telefonları borçtan dolayı kapanmış ceplerinde 10 TL dahi yok. Kimseden doğru dürüst yardım isteyemiyorlar utandıkları için. Sağlık problemleri ile milletvekili Fehmi Küpçü ve danışmanları ilgileniyor fakat maddi açıdan bu ailelere destek olmamız gerekiyor. Ben senelerdir buna benzer olaylarda hep aracı oldum şimdi de yardım etmek isteyenler bana ulaşabilir. Kesinlikle para ve benzeri şeyleri kabul etmiyorum direkt olarak aile ile irtibat kuruyorum. Isim, resim ve benzeri şeyler paylaşamadığımız için ben aracı olmak zorundayım. Bolulu esnaflarımız veya iş adamlarımız Bolu'nun çocuklarına sahip çıkmalıdır.  ALLAH rızası için yardım edelim. Direkt aile ile görüştürüp birebir yardım edeceksiniz. iletişim için 05072444808 numarayı arayabilirsiniz" dedi.

Bu bağlamda, Yuva köyünde rahatsızlanarak çeşitli illerde tedavi gören Vatandaşlarımızın da maddi durumunun yetkililer tarafından takip edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.