22 Eylül 2023
Gündem

BU ÇAĞRIYA DESTEK VERELİM

Bolu'da, okulların açılmasına sayılı günler kala KGT Dernek Başkanı Mahmut Alan çocukların kırtasiye ihtiyaçları için yardım çağrısında bulundu.

BU ÇAĞRIYA DESTEK VERELİM
5 Eylül 2022

Bolu'nun tanınmış isimlerinden olan Köroğlu Gençlik Teşkilatı Başkanı Mahmut Alan, okulların açılmasına sayılı günler kala çok anlamlı bir kampanya başlattı. 5 yıldır hayırseverlerle yaptığı girişimler sonucunda ihtiyaç sahibi çocukların yüzlerini güldüren Alan, yine çocukların kırtasiye masrafları için çağrıda bulundu.

Mahmut Alan, açıklama yaparak şunları söyledi:

"Bolu'da 5 sene önce başlatmış olduğumuz Kırtasiye yardımlarına bu sene 100 çocuk ile devam ediyoruz. Maalesef dünyada yaşanan ekonomik sıkıntı ülkemizde de ciddi şekilde hissedilmekte. Özellikle okula giden iki ve daha fazla çocuğa sahip olan aileler Kırtasiye masraflarının altında resmen eziliyorlar. Bolu'daki durumu iyi olan bütün vatandaşlarımıza çağrıda bulunuyoruz. ihtiyaç sahibi ailelere sessiz kalmayalım. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için biz de Biraz fedakarlık yapalım. Bolumuzda uzun yıllardır hizmet veren Şan Kırtasiye ile bu konuda bir görüşme gerçekleştirdik ve askıda Kırtasiye malzemesi kampanyasını başlatmaya karar verdik. Şan Kırtasiye sahibi Hakan bey'e de çok teşekkür ediyorum. Bugüne kadar her zaman yardımcı oldu. Köroğlu gençlik teşkilatı olarak bu kampanyaya 100 çocuk ile Start verdik.  Çocuk başına 400 TL Kırtasiye yardımında bulunacağız. Bolulu esnaf ve iş adamlarımız Bolu'nun çocuklarına sessiz kalmasın. Herkesi bu kampanyaya davet ediyorum"

Adres: Karaçayır Mh. Gülez Sk. No : 12 (Merkez ptt şubesinin hemen alt tarafı)

4 yorum yapılmış

 • Başkan5 Eylül 2022 - 06:11
  "100 çocuk ile Start verdik." ne demek benim ingilizcem kıt da. İngiliz misiniz? Türk değil misiniz? Start'ı neden büyük harfle yazdınız? Hayırdır İngiliz hayranlığınız nerden? Adam gibi yazın şu haberleri
  %100   (Toplam 3 oy kullanıldı.)
 • İsim gerekli5 Eylül 2022 - 16:31
  Ya haberin amacına bak ne yapacaksin ingilizini türkünü
  %100   (Toplam 1 oy kullanıldı.)
 • Bolulu5 Eylül 2022 - 18:42
  Bu olaydan cikardiginiz tek sonuc bu mudur start kelimesi
  %100   (Toplam 1 oy kullanıldı.)
 • AdnanBey6 Eylül 2022 - 04:05
  Start kelimesi gerçekten dilimize çok yerleşti ancak türkçe olsa daha doğru olur tabii.. Yardım konusuna gelince tabi imkanı olanlar yardımcı olmalı ve boluda faaliyet gösteren derneklerin de bu konuda yardımları olduğu şüphesiz. Tarikat meselesine gelince aynı şeriat gibi dillere dolanarak kötülenmek istenmektedir sunni tarikatlara laf söyleyen şeriata da laf söylemiş oluyor evliyalara da.. birilerinden alkış almak içinbilinçsiz söylemlerde bulunmayalım d

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.