28 Kasım 2022
Gündem

VATANDAŞ AYNI HİZMETİ İSTİYOR

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Gülden Özaydın'ın yaşadığı apartmanın önüne atılan betonu gören vatandaşlar belediyeyi arayarak aynı hizmetten istediklerini söylüyorlar.

VATANDAŞ AYNI HİZMETİ İSTİYOR
16 Kasım 2022

Bolu'da, Borazanlar mahallesi Gülseven sokakta belediye başkan yardımcısı Gülden Özaydın'ın yaşadığı apartmanın girişine belediyenin kaldırım baskı beton işini yapan firmanın beton attığını gören vatandaşlar aynı hizmetten yararlanmak istediklerini belirterek Özaydın'a ulaştı. Sokak aralarında bulunan apartmanlarının önüne aynı hizmetten istediklerini belirten vatandaşlar, Özaydın'dan "bu alana dökülen betonun parasını apartman sakinleri olarak karşılayacağız. Belediye ile bir alakası yok" cevabını aldılar. 

Mahalle sakinleri aldıkları cevap karşısında belediyeye çalışan firmanın böyle bir hizmeti olup olmadığı konusunda bir bilgilerinin olmadığını, eğer varsa kendilerinin de haberdar edilerek fiyat verilmesini talep ettiler. İsteklerine karşılık bulamayan vatandaşlar gün boyu belediyede ulaşabildikleri yetkililere böyle bir hizmetin varlığından haberdar olup olmadıklarını sormak için aradı. 

2 yorum yapılmış

  • Burak16 Kasım 2022 - 10:58
    Ne alakası var şehrin tüm sokakları aynı kalitede
  • Vedat16 Kasım 2022 - 13:20
    Bu millette keriz di inandı para karşılığında yaptırsığınıza

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.