23 Şubat 2024
Gündem

İYİ PARTİ MURAT GÜLER'LE DEVAM DEDİ

İYİ Parti Bolu Merkez İlçe Başkanlığı 3. Olağan Kongresi'nde başkanlık için yarışan İYİ Parti Bolu Merkez İlçe mevcut Başkanı Murat Güler merkez ilçe başkanlığına yeniden seçilerek güven tazeledi.

İYİ PARTİ MURAT GÜLER'LE DEVAM DEDİ
26 Kasım 2022

İYİ Parti Bolu Merkez İlçe Başkanlığı 3. Olağan Genel Kongresi 2 adaylı listeyle Köroğlu Kongre Salonu'nda gerçekleştirildi. İl yönetiminden istifa ederek merkez ilçe yönetimine giren İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Hakan Alpaslan kongrede kürsüden yaptığı konuşmasında,  “Ülkemizin ve Milletimizin bir çok sorunla boğuştuğu, bu kadar büyük bir kaos ortamının hüküm sürdüğü, vatandaşlar ve partililer olarak hakaretlere ve iftiralara maruz kaldığımız bu dönemde, Bolu Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Hakan Alpaslan olarak, Bolu Merkez İlçe Başkanlığı için elini taşın altına koyan her 2 adayımıza ve yönetimlerine başarılar diliyor, kongremizin Ülkemize, Milletimize, Partimize ve Şehrimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” İfadelerini kullandı.

“PARTİMİZİ İKTİDAR YAPMAK İÇİN EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ”

İYİ Parti Bolu Merkez İlçe mevcut Başkanı Murat Güler, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in önderliğinde milletin makus talihini yenmek ve partiyi iktidar yapmak yolunda emin adımlarla yürüdüklerine dikkat çekerek; “Her türlü engelle, her türlü tuzağa, her türlü iftiraya rağmen, biz hala buradayız! ve dimdik ayaktayız. Neden hala buradayız biliyor musunuz? Çünkü arkamızda dağ gibi duran milletimiz var. Cesur yürekli iyiler var.” dedi.

“İYİ PARTİ’Yİ BU AZİZ MİLLET KURDU”

Güler, İYİ Parti’nin kuruluşuna ilişkin de görüşlerini paylaşarak; “Bundan 5 yıl önce, İyi Parti’yi bu aziz millet kurdu. İyi Parti’yi çocuğunun okul derdine düşmüş anneler, borç batağında kaybolan babalar kurdu. İyi Parti’yi, traktörüne mazot, toprağına tohum alamayan çiftçiler, siftah edemeyen esnaf kardeşlerim kurdu. İyi Parti’yi eve ekmek götüremeyen emekliler, geçinemeyen asgari ücretliler kurdu. İyi Parti’yi iktidar partisinde dayısı olmadığı için mülakattan elenenler kurdu. Kutuplaşmadan itilip kalan bıkan mahalle sizler kurdu. İyi Parti’yi, son bir umutla; iktidardan ümidini kesmiş, hayalleri çalınan gençler kurdu. Üniversite mezunu işsizler kurdu. İyi Parti’yi, “Mustafa Kemal de benim, Fatih de benim, Osmanlı da benim, Cumhuriyet de benim” diyenler kurdu.” İfadelerini kullandı.

“KONGREMİZ HAYIRLI OLSUN”

Güler, kongrenin hayırlı olmasını da temenni ederek; Karşımızda güçlü bir rakibimiz vardı onlarda çalıştı ama bizim 5 yılık bir çalışmamız söz konusuydu. Bunun meyvelerini gördük şu anda. Sağlam bir yönetimimiz oldu. İl yönetimindeki arkadaşlarımız fedakârlık gösterip ilçeye gelip bana destek verdiler.  Bundan sonraki süreçte üye sayımızı olsun, mahalle, köy çalışmalarımız olsun hepsinde katlayarak gideceğiz. Önümüzde de bir genel daha sonra yerel seçim var. Bununla ilgili çalışmalarımız da merkez ilçeden yapacağız. Kongremizin Ülkemize, Bolumuza ve partimize hayırlar getirmesi temennisiyle saygıyla selamlıyorum.” açıklamasında bulundu.

Konuşmaların ardından iki listeyle gidilen kongrede 422 delegeden 372’si oy kullandı. 369 oyun geçerli sayıldığı kongrede 206’sının oyunu alan Murat Güler merkez ilçeye yeniden başkan seçildi.

Murat Güler’in yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluşuyor:

Abdullah Keskin, Asrin Aköz, Aytül Çetin Özmen, Bahadır Tandoğan, Barış Dişli, Celal Yıldırım, Derya Koltan, Engin Öztürk, Erdal Kalaycı, Ertürk Gök, Fadime Gülen, Gülfikar Akman, Gülsemin Yurtseven, Hasan Hakan Alpaslan, Hulusi Özay, Hüseyin Cahit Özkalem, İsmail Karakanlı, Mehmet Emin Demirel, Mehmet Eratlı, Metin Erdoğar, Neşe Alagöz, Muzaffer Gündüz, Nizamettin Gençler, Nurhan Körpe, Nurşen Üçtaş, Özcan Gökdemir, Selçuk Zorlu, Serap Demirel, Suat Orhan, Şadi Avcı, Ümit Kabasakal, Yıldırım Soner Akdaş

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.