24 Mart 2023
Gündem

SİLAHLI SALDIRI OLAYINDA VURULAN İŞ ADAMI AÇIKLAMA YAPTI!

Bolu kamuoyunda şok etkisi yaratan Geredeli iş adamı Cihan Saraç’a yapılan silahlı saldırı olayı hakkında ilk açıklama geldi.

SİLAHLI SALDIRI OLAYINDA VURULAN İŞ ADAMI AÇIKLAMA YAPTI!
24 Ocak 2023

Silahlı saldırı olayı hakkında Bolu Gündem'e açıklama yapan Cihan Saraç yaşanan olay hakkında, “Olay geçtiğimiz hafta sonu gece 01.30 sularında 14 Burada Alışveriş merkezi önünde, yol üzerinde yaşanmıştır. Şevki Esen’i uzun yıllardır tanırım. Bundan 5 yıl önce kendisine iş vermeye başladım. O zamanlar ne durumda olduğunu herkes bilir. Benim ona neler yaptığımı nasıl destek sağladığımı yakın çevremdeki insanlar çok iyi bilir.

İş yerime taşeronluk hizmeti vermiştir. Son dönemlerde kendisi alkol alışkanlığına bağlı olarak bir takım farklı alışkanlıklar sebebiyle ekonomik sorunlar yaşıyordu. Alkol alışkanlığına bağlı olarak dengesini koruyamıyordu. Bu durum sebebiyle Şevki Esen’in geç saatlerde yaptığı aramalara cevap vermiyordum.

Olay gecesi beni nedensiz bir sebeple evde olduğumu bildiği halde defalarca telefonla arayarak taciz etti. Bende bu duruma dayanamayarak kendisinin bulunduğu yere konuşmak için yalnız başıma gittim. Yolda kendisinin yanında 6 kişi vardı. Alkolün etkisi ile bana ateş ederek ayağımdan yaraladı. Benim Şevki Esen’le herhangi bir alacak verecek ilişkim yok, olamaz.

Ortak bir iş konumuz yoktur. Ortak bir hesap gibi buna benzer ekonomik bir ilişkim yoktur. Kendisi de olayın ardından alkolün etkisi ile bu şekilde bir hareket yaptığını resmi beyanında söylemiş ve pişman olduğunu ifade etmiştir.

Olay kamuoyuna yansıyan şekilde bir alacak verecek meselesi değildir. Alkollü mekanda gerçekleşmemiştir. Kamuoyuna saygı duyurulur” ifadelerini kullandı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.