23 Şubat 2024
Gündem

“MİLLETİMİZ CUMHURBAŞKANIMIZA GÜVENİYOR”

AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Kazım Konak, vatandaşların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan güvenini sahada gördüklerini belirterek, “Ülkemizin daha büyük ve güçlü olabilmesi için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar rekor oyla Cumhurbaşkanı seçtireceğiz” dedi.

“MİLLETİMİZ CUMHURBAŞKANIMIZA GÜVENİYOR”
29 Nisan 2023

AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Kazım Konak, kapı kapıdolaşarak seçim çalışmalarına devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğindeki AK Partili kadrolara destek isteyen, STK ve esnaf ziyaretleri ile mahalle çalışmalarını da sürdüren Konak, seçim çalışmalarının başladığı günden bu yana vatandaşın büyük desteğini gördüklerini söyledi.

 

Güne Mimarlar Odası İl Temsilciliği ziyareti ile başlayan ardından Orman Bölge Müdürlüğü araç dağıtım törenine katılan Kazım Konak, sonrasında Bolu’daki inşaat mühendisleri ile de bir araya geldi. Günün ilerleyen saatlerinde Sağlık Mahallesinde mahalle sakinlerini ve Pazar yerini ziyaret eden Konak, vatandaşların talep ve beklentilerini dinledi.

 

“Cumhurbaşkanımıza 16. balkon konuşmasını yaptıracağız”

Gezdiği yerlerde gördüğü ilgiden oldukça memnun kalan AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Kazım Konak, “Vatandaşımızın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partimize olan güvenini bir kez daha yüz yüze görme fırsatı buluyoruz. 14 Mayıs akşamı, 21 yıldır milletimizin desteği ile milletimiz için gecesini gündüzüne katarak çalışan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar Cumhurbaşkanı seçtirip, 16. balkon konuşmasını yaptıracağızinşallah” ifadelerini kullandı.

 

“Biz çok güçlü ve büyük bir ülkeyiz”

Son 20 yılda, 80 yılda yapılmayan bütün yatırımların yapıldığını belirten Kazım Konak, “Bu yatırımlar bittiğinde Türkiye dünyanın imrenerek baktığı bir ülke haline gelecek. Biz çok güçlü ve büyük bir ülkeyiz. Yapılan ve devam eden bu yatırımların tamamlanabilmesi için savunma sanayindeki ürünlerimizin, teknolojik ve yazılımdaki hamlelerimizin devamı, ülkemizin daha büyük ve güçlü olabilmesi için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar rekor oyla Cumhurbaşkanı seçtireceğiz” diye konuştu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.