24 Nisan 2024
Gündem

“TÜRKİYE’DE DEĞİŞİM RÜZGARI ESİYOR”

Bolu’nun Mengen ilçesinde seçim çalışmalarına katılan CHP 2. Sıra milletvekili adayı Burak Cop, “Bize 3 milletvekili verin, iktidar zaten bize geçiyor. Türkiye’de değişim rüzgarı esiyor” dedi.

“TÜRKİYE’DE DEĞİŞİM RÜZGARI ESİYOR”
30 Nisan 2023

Cumhuriyet Halk Partisi 2. Sıra milletvekili adayı Burak Cop, seçim çalışmalarına Mengen ilçesinde devam etti. İlçe halkı tarafından büyük bir sevgi ve ilgiyle karşılanan Cop, vatandaşlara yaptığı konuşmada bol bol alkış aldı.

Burak Cop, değişim rüzgarı estiğini ifade ederek, “Taze kan geliyor taze kan, memlekete bahar havası geliyor, memlekete temiz hava geliyor, müjdeler olsun Mengen, Müjdeler olsun Gökçesu sizlere 13. Cumhurbaşkanımız Bak Kemal’den selam getirdim. Sevgili dostlar burada biz millet için, demokrasi için, hukukun üstünlüğü için herkes hakkını alsın kimse ezilmesin cumhuriyetimiz kimsesizlerin kimsesi olsun diye bir araya geldik. Güç birliği yaptık. Mengen Aralık 2022’de doğal gaza kavuşacak yer midir Allah aşkına bu şehir, bu kasaba çok daha güzel hizmetleri hak etmiyor mu? Hak ediyor ama işin ehli kadrolar lazım. Bakın Mengen Belediyesi bizde. Bolu’nun Mengenli bir belediye başkanı var. Bütün hemşehrilerimize sesleniyorum. Bize 3 milletvekili verin, iktidar zaten bize geçiyor. Türkiye’de değişim rüzgarı esiyor. Bakın o zaman görün hizmeti görün siz hele, uyumu görün” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.