13 Haziran 2024
Gündem

ÇAY TEPSİSİ NEREDEN ÇIKTI?

.....................................................................

ÇAY TEPSİSİ NEREDEN ÇIKTI?
1 Mayıs 2023

Bolu Belediyesi tarafından yapılan Kanal Yolu Projesi’ne konulan Adile Naşit heykelinde bulunan çay tepsisinin çalındığı iddia edilmişti. Belediye Başkanı Tanju Özcan sosyal medyadan olaya tepki göstererek, AK Parti İl teşkilatını hedef göstermişti. Çay tepsisisin çalınmadığı çocuklar oynarken tepsinin kırıldığı ve tamirat için Bolu Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü’ne götürüldü ortaya çıktı. 

Bolu Gazetesi Editörü Caner Güngör yaptığı araştırmalar sonrasında çay tepsisini bulduğunu yazdı. 

Kanal Yolu Projesi’ne konulan heykeller bir yandan tartışılırken, diğer yandan Adile Naşit heykelindeki çay tepsisinin çalındığı iddia edilmiş ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan olaya tepki göstermişti.

"AKP BİNASINDA OLDUĞUNDAN ŞÜPHELENİYORUM" DEMİŞTİ...

Tanju Özcan, sosyal medya hesabından, “Kanal Yolu Projemizde bulunan Adile Naşit heykelinin elindeki tepsi birisinin bir yerine batmış ki çalmış. Geri zekâlılar o çayları gerçek mi sandınız? Elimizde kamera görüntüleri var ve AKP binasında olduğundan şüphelenmiyor değilim! Uyarıyorum! O tepsi ya güzellikle gelecek ya da ben getirtmesini bilirim” ifadelerini kullandı.

“İFTİRA ATMAKTAN UTANMAYAN BİR BELEDİYE BAŞKANI”

AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, “Daha yaptığına sahip çıkamayan bir belediye idaresi. İftira atmaktan utanmayan bir Belediye Başkanı. (Anladığın dilden) Hodri meydan. Yüreğin yetiyorsa kamera görüntülerini yayınla Tanju Özcan. Not: Biz kamu malına kastenzarar vermenin hukuksuzluk değil şerefsizlik olduğu öğretilerek yetiştik” sözlerini sosyal medyadan paylaştı.

TEKRAR YERİNE KONULACAK

Çay tepsisinin çalınmadığı, çocuklar oynarken kırdığı ve Bolu Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından tamir edilmek için alındığı belirtildi. Çay tepsisi tamir edildikten sonra tekrar yerine yapıştırılacak.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.