2 Aralık 2023
Gündem

ÖZCAN'IN ÇAĞRISININ YANKILARI DEVAM EDİYOR...

AK Partili Bolu Belediye Meclis Üyesi Kamuran Avcı, belediye meclisinde Tanju Özcan’a MHP adayı İsmail Akgül’e destek istediği açıklamalar üzerinden yüklendi. Avcı, “Sizin de dediğiniz gibi Millet İttifakı mensupları, ‘Bizim İsmail’e’ oy atsınlar. Bizim İsmail bir tanedir ve İnşallah O’nu da mecliste göreceğiz” dedi.

ÖZCAN'IN ÇAĞRISININ YANKILARI DEVAM EDİYOR...
3 Mayıs 2023

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, geçtiğimiz hafta basın toplantısında, “Eliniz CHP’ye gitmiyorsa yeni isimlere yönelin, İsmail Akgül yeni isim” sözleri İYİ Parti’de kıyametleri kopartmış, Özcan açıklamasının yanlış anlaşıldığını ifade ederek, “Millet İttifakı bileşenlerinden bahsettim. Bize oy vermiyorsanız AK Parti’ye de vermeyin, yeni isimlere oy atın demek istemiştim” ifadelerini kullanmıştı.

“BEN BU OYUNU BOZARIM DEMİŞTİ, BOZDU MU?”

AK Partili Bolu Belediye Meclis Üyesi Kamuran Avcı, bu sözler üzerinden Tanju Özcan’a yüklendi. Avcı, “Sayın Başkan geçtiğimiz mecliste Tatar Ramazan gibi ‘Ben, bu oyunu bozarım’ şeklinde bir çıkışı olmuştu. Hatta TOBB Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklığoğlu’nu etiketleyerek, “Kendi grubunu kurdun mu?” diyerek de bir tweet atmıştı. Şimdi Sayın Başkan oyunu bozdu mu, oyunu kurdu mu bilmiyorum ama Millet İttifakı ortakları ve kendi partisi CHP’lilere de bir davette bulundu” diye konuştu.

“BAŞKAN GİBİ BENDE İSMAİL’E OY İSTİYORUM”

“Kendi partililerini ve Millet İttifakı ortağı mensuplarına yaptığı MHP’nin adayı, ‘Bizim İsmail’e oy verin davetine ben de katılıyorum. Başkan’ın adına CHP ve İYİ Partililerden İsmail Akgül’e oy istiyorum”

ÖZCAN “HADİ BEN İSTEDİM SEN NE İSTİYORSUN?” DİYE SORDU

Bunu üzerine Tanju Özcan, Avcı’ya, “Hadi ben İsmail’e oy istedim de sen niye istiyorsun?” sorusu üzerine Avcı, “Evet ben de İsmail’e oy istiyorum. Siz de CHP’liler olarak zaten adayınız Türker Ateş’i beğenmiyorsunuz o zaman sizin de dediğiniz gibi Millet İttifakı mensupları olarak, ‘Bizim İsmail’e oy atsınlar. Bizim İsmail bir tanedir ve inşallah O’nu da Meclis’te göreceğiz” sözleriyle cevap verdi.

KAYNAK: ÖZGÜR BOLU

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.