22 Eylül 2023
Gündem

BOLU GAZETECİ VE YAZARLAR DERNEĞİ RESMEN KURULDU

Bolu’da sahada aktif olarak çalışan basın temsilcileri, Bolu Gazeteci ve Yazarlar Derneği çatısı altında bir araya geldi. Dernek kurucuları ilk ziyaretini Bolu Valisi Erkan Kılıç’ı makamında ziyaret ederek gerçekleştirdi.

BOLU GAZETECİ VE YAZARLAR DERNEĞİ RESMEN KURULDU
8 Mayıs 2023

Bolu’da, sahada aktif olarak çalışan basın temsilcileri tarafından Bolu Gazeteciler ve Yazarlar Derneği kuruldu. Kurucu Başkanı Anadolu Ajansı Bolu İl Temsilcisi Mehmet Emin Gürbüz, kurucu yönetim kurulu üyeleri ise TRT Bolu İl Temsilcisi Faruk Çidem, Demirören Haber Ajansı Batı Karadeniz Bölge Müdürü Murat Küçük, ANKA Haber Ajansı Bolu İl Temsilcisi ve Bolu Hedef Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hızır İlyas Yıldırım, İhlas Haber Ajansı Bolu İl Temsilcisi Enes Özkan, Anadolu Ajansı Bolu Muhabiri Zafer Göder ve AA Göynük Temsilcisi Elif Sarıhan’dan oluşan basın mensupları ilk ziyaretini Bolu Valisi Erkan Kılıç’ı makamında ziyaret ederek gerçekleştirdi.

VALİ KILIÇ BAŞARILAR DİLEDİ

Ziyarette konuşan Vali Kılıç, kamuoyunu bilgilendirmek, toplumu aydınlatmak, vatandaşların doğru bilgiye ulaşmasında ve bilinçlenmesinde kamu hizmeti sunmak adına gazetecilere büyük görev düştüğünü söyledi.
Kılıç, yeni kurulan derneğin Bolu’ya hayırlı olmasını dileyerek kurucu üyelere başarılar diledi.

1 yorum yapılmış

  • furkan9 Mayıs 2023 - 08:06
    başarılar gençler

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.