13 Haziran 2024
Gündem

HAKAN AYDIN YENİDEN BAŞKAN...

MHP Bolu Merkez İlçe Başkanlığı seçimlerinde mevcut Başkan Hakan Aydın güven tazeleyerek görevine devam etti. Aydın, “Dualı davamızı diline dolayanlar, karalamaya çalışanlardan bazılarının, bugün Türkiye’de ve de Bolumuzda elde edilen başarıya hadleri olmadığı halde leke sürmeye çalıştıklarını görüyoruz” dedi.

HAKAN AYDIN YENİDEN BAŞKAN...
20 Ağustos 2023

Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongreye MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak, MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem, KAÇEP Başkanı Sema Gülen, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, AK Parti Bolu Merkez İlçe Başkanı Engin Alemdar, partililer, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Hakan Aydın yaptığı konuşmada, “Dualı davamızı diline dolayanlar, karalamaya çalışanlardan bazılarının, bugün Türkiye’de ve de Bolumuzda elde edilen başarıya hadleri olmadığı halde leke sürmeye çalıştıklarını görüyoruz. Bende kendilerine cennet mekan Başbuğumuz, Alparslan Türkeş beyenfedinin sözlerini anımsayarak cevap veriyorum; yıkılın oradan köpekler, Başta il başkanımız İlhan Durak ve ekibi olmak üzere ben ve arkadaşlarım, Türkmen Beyimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin bizleri onurlandırmasının ardından gecemizi gündüzümüze katarak üç hilalin zaferi için ne gerekiyorsa yaptık, yapmaya çalıştık. En azından zafere inandığımızı göstererek, bu uğurda çaba sarf ettik” dedi.

Konuşmaların ardından kongre yönetim kurulu listesinin oylanması ile devam etti. Tek listeyle girilen kongrede Hakan Aydın MHP Bolu Merkez İlçe Başkanı olarak seçildi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.