13 Haziran 2024
Gündem

CHP’NİN EMEKTARI ŞABAN HOCA AKTİF SİYASETİ BIRAKTI

Bolu’da, CHP’nin emektar isimlerinden olan ve partinin başarılarında pay sahibi olan Şaban Ertozan aktif siyaseti bıraktığını açıkladı.

CHP’NİN EMEKTARI ŞABAN HOCA AKTİF SİYASETİ BIRAKTI
7 Eylül 2023

HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu’da, Cumhuriyet Halk Partisi’nde 18 yıl boyunca aktif siyaset yapan partinin emektar isimlerinden Şaban Ertozan, aktif siyaseti bıraktı. CHP Merkez İlçe Başkanı seçilen Çetin Uç’un parti binasında gerçekleştirilen devir teslim töreninde Şaban Ertozan’a partiye verdiği emeklerden dolayı yeni başkan tarafından plaket verildi.

Partisinin bugüne kadar elde ettiği başarılarının arkasındaki isimlerden birisi olan ve tecrübesini aktardığı pek çok partilinin yetişmesinde katkısı bulunan Ertozan’ın aktif siyaseti bıraktığını söylediğinde salonda duygusal anlar yaşandı.

Ertozan, partisine desteğinin her zaman devam edeceğini ifade ederek, “Aktif siyaseti bu yıl itibariyle bırakıyorum ama CHP üyesi olarak çalışmalara destek vereceğim. Herkesin demokrasiye inanması gerekir. Demokrasinin neticelerini kabul etmesi gerekir. Demokrasinin neticelerini kabul etmezsek başka partilerden farkımız kalmaz” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.