24 Nisan 2024
Gündem

CHP, YÜZLERCE GÖNÜLLÜYLE SAHAYA İNDİ

Bolu’da, seçim çalışmalarını başlatan Cumhuriyet Halk Partisi’nde, 643 gönüllü vatandaş seçim çalışmalarına katılmak için başvuru yaptı.

CHP, YÜZLERCE GÖNÜLLÜYLE SAHAYA İNDİ
12 Ocak 2024

HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu’da, Cumhuriyet Halk Partisi mevcut belediye başkanı ve 31 Mart seçimlerinde de aday olan Tanju Özcan için seçim çalışmalarına başladı. Partinin seçim startını verdiğini duyurmasının ardından yüzlerce vatandaş telefonla veya CHP İl Binası’na giderek seçim çalışmalarına katılmak istediklerini belirtti.

Seçim startının verildiği günden itibaren 643 gönüllü vatandaşın seçim çalışmalarına katılmak için CHP’ye başvuru yaptığını söyleyen İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz, “Bolu halkına verdikleri desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Seçim startını verdiğimizi duyurmamızın ardından yüzlerce vatandaştan çalışmalarda gönüllü olarak çalışmak istediklerine yönelik talep aldık. Her zaman söylediğimiz gibi, girmediğimiz mahalle, sokak, ev kalmayacak. 2019 yılında Bolu halkının desteğiyle seçilen Tanju Özcan’ı yine rekor bir oyla seçtirmek için çalışacağız. Bolu’yu daha yaşanabilir bir kent haline getiren Belediye Başkanımız Tanju Özcan’a olan desteğin her gün giderek arttığını görmek bizi mutlu ediyor” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.