24 Nisan 2024
Gündem

Başkan Özcan gittiği her yerde yoğun destek görüyor

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, SGK İl Müdürlüğü, Narven Termal Kasaba ve Decorita Cam Fabrikası’nı ziyaret etti. Kamu kurumları ile özel fabrika ve işletmelerde 5 yıllık çalışmalarını ve gelecek dönem hedeflerini anlatan Özcan büyük ilgi gördü.

Başkan Özcan gittiği her yerde yoğun destek görüyor
26 Ocak 2024

31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimler öncesi Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 5 yılda yaptıklarını anlatıp, Bolululardan destek istemeye devam ediyor. 

Yoğun seçim maratonuna giren Özcan’ın son durağı SGK İl Müdürlüğü, Narven Termal Kasaba ve Decorita Cam Fabrikası oldu. Özcan ayrıca kentteki özel veteriner kliniği sahipleri ve çalışanlarıyla da yemekte buluştu.

Çalışmalarını anlatıp, destek istedi

Gittiği her yerde yoğun ilgi gören Özcan, 5 yılda Bolu Belediyesi’nin yaptığı birbirinden önemli çalışmalardan, Suriyelilerle mücadelesine kadar birçok konuya değinip, yeni dönem için destek ve dua istedi. Vatandaşlar da Özcan’ı hem Suriyelilerle ilgili olan politikalarından, hem de Bolu’ya kazandırdığı önemli eserlerinden ve şehri daha güvenlikli hale getiren ışıklandırma çalışmalarından dolayı kutlayıp desteklerini ilettiler.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.