24 Nisan 2024
Gündem

“YALANLA SEÇİM KAZANILMAZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz, AK Parti İl Başkanı Suat Güner’in “anketlerde yüzde 2 öndeyiz” açıklamasına cevap olarak, “Yalanla seçim kazanılmaz. Türkiye rekoruyla Bolu’ya hizmet için yeniden onay aldığımızda insanların yüzüne bakamayacak açıklamalar yapmamanızı tavsiye ederim” dedi.

“YALANLA SEÇİM KAZANILMAZ”
31 Ocak 2024

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner’in bir internet sitesine yaptığı “anketlerde yüzde 2 farkla adayımız seçimi kazanıyor. Tanju Özcan geride kaldığı görülüyor” şeklinde yaptığı açıklamaya cevap verdi.

Karagöz, seçim sürecini başlattıkları günden itibaren sokakta vatandaşların Tanju Özcan’a karşı büyük bir desteğini gördüklerini belirterek, “Bolulu vatandaşlar 5 yıldır kentimizdeki değişimden son derece memnun olduklarını açık yüreklilikle söylüyor. Gittiğimiz her sokakta, girdiğimiz her evde Bolu Belediye Başkanımız Tanju Özcan’a karşı büyük bir destek var. Bizim için en büyük anket vatandaşlarımızın yüzlerindeki mutluluk” dedi.

“Elinizdeki anketleri olsun doğru açıklayın”

Vatandaşların anket manipülasyonuyla kandırılamayacağını ifade den Karagöz, “AK Parti İl Başkanı Suat Güner, anketlerde yüzde 2 önde olduklarını ifade etmiş. İnsanları anketlerle kandırarak seçimi kazanamazsınız. Elinizdeki anketlerde dahi Tanju Özcan ile adayınız arasında dağlar kadar fark olduğu ortadadır. Seçimi kaybettiğinizde “yalancı” durumuna düşmemek için daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Kazananın şimdiden Tanju Özcan ile Bolu olduğunu hem siz hem de adayınız farkındasınız” diye konuştu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.