24 Nisan 2024
Gündem

“Belediye personelini kirli hesaplarınızdan uzak tutun”

Bolu’da, Ülkü Ocakları’nın Belediye Başkanı Tanju Özcan’a yönelik personelini fişlediği ve zorbalıkla belediyeyi yönettiği ithamlarına cevap CHP Kadın Kolları’ndan geldi. CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Saraç, “Fişleme ve zorbalığa karşı söz söyleyecek en son kişi sizlersiniz” dedi.

“Belediye personelini kirli hesaplarınızdan uzak tutun”
15 Şubat 2024

HABER MERKEZİ - Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Saraç, Ülkü Ocakları İl Başkanı Cihan Özkalem’in Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile ilgili açıklamalarına sert tepki gösterdi. Özkalem’in, Başkan Özcan’ın personelini siyasi görüşüne göre fişlediğini ve belediyeyi zorbalık ve zulümle yönettiğine yönelik iddialarına “hayal ürünü” diyen Saraç, “Tarihin her anında zorbalık ve zulmün hangi siyasi yapılar tarafından bu halka yaşatıldığını vatandaşlarımız çok iyi bilmektedir” diye konuştu.

“Belediye personeli 15 yıl sonra ilk defa hak ettiğini almıştır”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın yönetiminde belediye personelinin hem maddi hem de manevi olarak rahat bir nefes aldığını belirten Saraç, “İttifak ortağınız tarafından 15 yıl boyunca yönetilen Bolu Belediyesi’nin esnafımızın ve muhaliflerin tepesinde sallanan bir kılıç olduğunu vatandaşlarımız unutmadı. Bu zulüm ve zorbalıktan kurtulmak için vatandaşlarımız Tanju Özcan dedi. Duyumlara göre yaptığınız açıklamaları ya rüyanızda görüyorsunuz yada belediye personelini siyasi malzeme yapmak gibi kirli bir oyunun içindesiniz” ifadelerini kullandı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.