13 Haziran 2024
Gündem

ÖZCAN'DAN O HABER ÜZERİNE MÜLTECİLERLE MÜCADELE VE TEŞEKKÜR MESAJI

Bolu Belediye Başkanı ve CHP’nin adayı Tanju Özcan Bolu merkezli Sakarya ve Ankara’da polis ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda DEAŞ terör örgütüyle bağlantısı tespit edilen 15 şahıs yakalanmasını sağlayan Bolu Valisi Erkan Kılıç’a, Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Ali Keleş ve Bolu İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’e teşekkür etti.

ÖZCAN'DAN O HABER ÜZERİNE MÜLTECİLERLE MÜCADELE VE TEŞEKKÜR MESAJI
29 Mart 2024

HABER: YASEMİN GÜLDEMİR

Edinilen bilgiye göre, Bolu Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinesinde, DEAŞ Terör Örgütünün eylem ve deşifresine yönelik “BOZDOĞAN-17” operasyonu yapıldı. Bolu merkezli Sakarya ve Ankara’da yapılan operasyonlar çerçevesinde Bolu’da 7 Irak uyruklu, Sakarya’da 7 Irak uyruklu ve Ankara’da 1 Irak uyruklu şahıs olmak üzere toplam 15 kişi yakalandı.

ÖZCAN’DAN “MÜLTECİLERLE MÜCADELE” MESAJI

Operasyon haberinin üzerine sosyal medya hesabından paylaşım yapan Özcan, mülteciler konusundaki mücadelesine değinerek, “Mülteciler konusunda verdiğimiz mücadelenin ne kadar haklı olduğunu bu haber bizlere gösteriyor. Önümüzdeki dönem bu mücadelemiz, Bolu’da bir tane sığınmacı kalmayana kadar devam edecek. Bolu’yu, Türkiye’nin en güvenli şehri yapacağız.” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Özcan bu paylaşımının üzerine yeniden paylaşım yaparak mültecilerin yakalanmasını sağlayan Bolu Valisi Erkan Kılıç’a Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Ali Keleş ve Bolu İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’e teşekkür etti. Özcan, paylaşımında “BOLU’YU KANA BULAMAYA ÇALIŞAN TERÖRİST MÜLTECİLERİ” kıskıvrak yakalayarak, Bolu’nun kana bulanmasını engelleyen Sayın Bolu Valimize, Sayın Bolu Cumhuriyet Başsavcımıza ve Sayın Bolu İl Emniyet Müdürümüze tüm Bolulular adına şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı. 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.