13 Haziran 2024
Gündem

Barış Çeker ve ekibi İhsaniye için kolları sıvadı

Bolu’da, 31 Mart yerel seçimlerinde İhsaniye mahallesinden muhtar seçilen Barış Çeker ve ekibi mahalleleri için kolları sıvadı.

Barış Çeker ve ekibi İhsaniye için kolları sıvadı
5 Nisan 2024

HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu’da, 31 Mart yerel seçimlerinde İhsaniye Mahallesi’nden muhtar adayı olan Barış Çeker sandıktan muhtar olarak çıktı. Güçlü ekibiyle seçimlere giren ve İhsaniye mahallesinde yaşayan vatandaşların güvenini kazanarak muhtar seçilen Çeker, çalışmalar için de kolları sıvadı. 

Mahalle sakinleri ile Bolu Belediyesi arasında köprü olacak ve sorunları en hızlı şekilde gidermek için ekibiyle birlikte çalışacak olan Çeker, “Muhtarlık hizmet binasını yaptıracağız ve muhtarlık hizmetlerini buradan ulaşılabilir olarak sürdüreceğiz. Resmi kurumlardan gelen tebligat gibi evrakları mağduriyetlerin yaşanmaması için ilgili kişilere ulaştıracağız. Mahallede yaşayan ihtiyaç sahibi kişilerin tespitini yaparak ilgili kurumlardan destek alacağız ve yapılan yardımların adil bir şekilde ulaşmasını sağlayacağız. Sosyal, sportif ve kültürel etkinliklere mahalle sakinlerimizin ve çocuklarımızın katılmasını sağlayacağız. Mahalledeki altyapı ve yol sorunları ile ilgili gerekli çalışmaları yapacağız. Trafik ve araç park sorununun çözümü için çalışacağız. Mahalledeki sorunlarla ilgili aylık toplantılar yapacağız. Esnaf ziyaretleri yapacağız ve sahada çalışacağız. AFAD koordineli bir acil müdahale ekibi kuracağız. Sokak hayvanları için beslenme köşeleri yapacağız. Ek iş için değil sorunları çözmek, mahallemizi güzelleştirmek ve mahalle kültürünü yaşatmak için çalışacağız" dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.