24 Mayıs 2024
Gündem

BOLU BEL A.Ş.'DE YENİ BAŞKAN

.....................................................................

BOLU BEL A.Ş.'DE YENİ BAŞKAN
15 Nisan 2024

Bolu’da 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Başkan Özcan, BOLU BEL A.Ş.’de köklü değişikliğe gitti. Özcan, yerel seçimlerde CHP’den belediye meclis üyesi seçilen Bolu Bel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sarıyıldız’ın yerine geçtiğimiz dönem meclis üyesi olan Ergün Temel’i atadı.

Ergün Temel sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

''Beş yıl boyunca CHP Bolu Belediye Meclis Üyesi olarak görev yapmanın gururu ve sorumluluğuyla, TC Bolu Belediyesi Başkanı Sn. Tanju Özcan ve değerli meclis üyeleriyle birlikte, şehrimize en iyi şekilde hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz.

Bugün Bolu Belediye Başkanı Sn. Tanju Özcan'ın talimatıyla Bolu Bel. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine atanarak şehrimize hizmete kaldığımız yerden devam etme fırsatı buldum.
Beş yıl boyunca Bolu Bel. A.Ş.'de görevini başarıyla yürüten Sn. Ali Sarıyıldız ve değerli şirket personeline teşekkür ediyor, kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum.
Ayrıca Bolu Belediye Başkanımız Sn. Tanju Özcan’a da teşekkür ediyorum; yeni dönemde de Bolumuzu Dünya şehri yapmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz.
Saygılarımla.''

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.