13 Haziran 2024
Gündem

2024 yılı yaz dönemi kurs başvuruları başladı

Bolu Belediyesi Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’nde piyanodan kemana, resimden ebru sanatına kadar açılacak onlarca kurs için kayıt dönemi başladı.Bolu Belediyesi, Kent Meydanı’nda bulunan Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’nde her yaz olduğu gibi 2024 yılının yaz aylarında da piyano, keman, saz, gitar, resim, ebru sanatı, müzik gibi çeşitli branşlarda onlarca kurs düzenleyecek.Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan protokol doğrultusunda İzzet Baysal Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu işbirliğinde gerçekleşecek sosyal ve kültürel kurslar için başvurular alınmaya başladı.İşte başvuru noktaları2024 yılı yaz dönemi kursları için kayıtlar 14 Mayıs-14 Haziran tarihleri arasında alınacak. Kurslara kayıt yaptırmak isteyenler ilgili tarihler arasında Bolu Belediyesi’ne veya Bolu Belediyesi Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’ne bizzat başvuru yapabilecekleri gibi 444 26 58 numaralı çağrı merkezi üzerinden veya www.bolusanatmerkezi.com.tr adresi üzerinden de yapabilecekler.

2024 yılı yaz dönemi kurs başvuruları başladı
17 Mayıs 2024

Bolu Belediyesi Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’nde piyanodan kemana, resimden ebru sanatına kadar açılacak onlarca kurs için kayıt dönemi başladı.

Bolu Belediyesi, Kent Meydanı’nda bulunan Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’nde her yaz olduğu gibi 2024 yılının yaz aylarında da piyano, keman, saz, gitar, resim, ebru sanatı, müzik gibi çeşitli branşlarda onlarca kurs düzenleyecek.

Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan protokol doğrultusunda İzzet Baysal Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu işbirliğinde gerçekleşecek sosyal ve kültürel kurslar için başvurular alınmaya başladı.

İşte başvuru noktaları

2024 yılı yaz dönemi kursları için kayıtlar 14 Mayıs-14 Haziran tarihleri arasında alınacak. Kurslara kayıt yaptırmak isteyenler ilgili tarihler arasında Bolu Belediyesi’ne veya Bolu Belediyesi Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’ne bizzat başvuru yapabilecekleri gibi 444 26 58 numaralı çağrı merkezi üzerinden veya www.bolusanatmerkezi.com.tr adresi üzerinden de yapabilecekler.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.