24 Temmuz 2024
Gündem

“Gezer Bolu Fabrikasında Büyük Fırsat: Yeni Personel Kazandır, Ödülünü Al!

..................................................................

“Gezer Bolu Fabrikasında Büyük Fırsat: Yeni Personel Kazandır, Ödülünü Al!
8 Temmuz 2024

10 Haziran 2024 – Gezer Bolu Fabrika yönetimi, çalışanlarına yeni bir fırsat sunuyor! Fabrika, üretim bölümlerinde çalışacak yeni personel kazandıran çalışanlarına ve işe alınan adaylara ödüller vererek, motivasyonu artırmayı ve personel sayısını artırmayı hedefliyor. 10 Haziran 2024 tarihinde başlayan yeni kampanya ile, çalışanlarımızın üretim bölümlerinde çalışmak üzere firmamıza kazandırdığı her bir aday için hem referans veren çalışan, hem de işe başlayan aday ödüller kazanacak.

Gezer ile Kazanma Fırsatı!
Fabrikamıza kazandırılan yeni çalışanlar, işe başladıktan sonra 6 ay boyunca kesintisiz çalışmaları durumunda, 6. ayın sonunda bir defaya mahsus olmak üzere 1 Asgari Ücret tutarında ödül kazanacak,
Referans olduğu kişinin 6 ay boyunca fabrikamızda çalışmaya devam etmesi durumunda, referans veren çalışan, 7. ayın sonunda bir defaya mahsus olmak üzere 1 Asgari Ücret tutarında ödül alacak,

Referans Ol Kazan!
Referans olduğunuz adayın iş başvuru formunda, referans kısmına mutlaka sizin isminizi yazması gerekmektedir. Referans kısmında ismi yazılı olmayan çalışanlar, bu ödülden yararlanamayacaktır.

Adayın işe başlamasının ardından, hem referans veren çalışan, hem de adayın İnsan Kaynakları departmanına, karşılıklı olarak mutabık kaldıklarına dair beyanda bulunmaları gerekmektedir.

6.ayın sonunda prim alıp işten ayrılan personel, tekrar işe başlaması durumunda ikinci bir defa ödül alamayacaktır
Bu yeni kampanya, Bolu Fabrika'nın büyüme hedeflerine katkı sağlarken, çalışanlarımız için de ek gelir elde etme fırsatı sunuyor. Referans vereceğiniz adaylarla bu fırsatı değerlendirin ve ödül kazanın!
İletişim ve Bilgi
Daha fazla bilgi almak ve kampanya hakkında detayları öğrenmek için İnsan Kaynakları departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.”

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.