1 Temmuz 2022
Gündem

HALKA KULAK TIKAYAN İL ENCÜMENLERİNDEN ESKİ BAŞKANA KIYAK

AK parti Bolu il encümen üyeleri eski belediye başkanı Alaaddin Yılmaz'ın kümes yapımına imza attı.

HALKA KULAK TIKAYAN İL ENCÜMENLERİNDEN ESKİ BAŞKANA KIYAK
12 Mayıs 2020

AK parti Bolu eski belediye başkanı Alaaddin Yılmaz, Yeniçağa'nın hemen üstünde bulunan bir araziye dev kümes yapmak istedi.

 

Yeniçağa'da bulunan tüm siyasi partiler dahil olmak üzere AK parti'li Yeniçağa il encümen üyeleri de dahil, Yeniçağ halkı ve muhtarlar kümes yapımına karşı çıktı. 31 Mart seçimlerinde halka kulak yıkamanın cezasını ağır bir şekilde ödeyen AK parti il encümen üyeleri o günleri unutarak eski belediye başkanı Alaaddin Yılmaz'ın yapacağı kümese onay verdi.

 

Yeniçağ halkı, "bizim ne Alaaddin Yılmaz ile ne de herhangi bir şahıs ile özel bir problemimiz yok. Aynı yere kümesi bir başkası da yapsa aynı tepkiyi verirdik. Biz kümes yapmasın demiyoruz. Biz kümesi Yeni çağa'nın tepesine kondurup Yeniçağa halkını kokuyor mahcup etme diyoruz. Kümesi yapacaksa zaten tarla fiyatları her yerde aynı. Gitsin 5 kilometre öteye yapsın. Ayrıca AK partili Yeniçağa il encümen üyeleri bu işe karşı çıkarken diğer il encümen üyeleri nasıl olurda halka rağmen böyle bir karara imza atar. Şu anda evraklar sayın valimizi makamındaymış. Son umudumuz sayın valimiz. Bu karar izin vermemeli." dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.